O NÁS

nki fluid

Společnost nki fluid s.r.o. byla založena na základě více než patnáctiletých zkušeností v oblasti technologických průmyslových maziv a služeb spojených s jejich servisováním. Cílem je rychlé přizpůsobení se potřebám zákazníka jak návrhem a doporučením vhodného produktu, tak i individuálním přístupem při provádění komplexních servisních služeb. Produkty jsou vyráběné pod naší značkou u renomovaného německého výrobce, který na základě požadavků zákazníka upraví receptury výrobků flexibilně dle potřeby.

V roce 2018 jsme získali oficiální zastoupení pro Českou republiku anglické společnosti METALUBE. Získáním této renomované značky doplňujeme a rozšiřujeme nabídku pro naše zákazníky.

V červenci 2021 jsme se stali exkluzivním partnerem společnosti Castrol v České republice a na Slovensku, a to v oblasti poskytování služby fluidmanagement u zákazníků používajících produkty Castrol a vyžadujících tuto službu. Cílem tohoto partnerství s globální společností je zvýšení kvality našich služeb a produktů u našich zákazníků.

Naším hlavním cílem je dlouhodobá spokojenost zákazníka.

PROČ SPOLUPRÁCE S NÁMI?
  • bezmála dvacetiletá zkušenost v oblasti průmyslových kapalin a služeb
  • individuální přístup k zákazníkovi
  • rychlý a flexibilní návrh a realizace dle potřeb zákazníka
  • garance přínosu úspor a zefektivnění procesu zákazníkovi

Výhodou našich produktů je možnost zvolení z katalogové řady, nebo přímo úprava receptury dle potřeby zákazníka.

POPTÁVKA

NEBO MÁTE JEN NĚJAKÝ DOTAZ?